Přeskočit na obsah

Dnem 01.07.1990 vznikla Česká advokátní komora, jako nezávislá stavovská organizace advokátů garantující zákonnost, odbornost a etiku poskytování právních služeb. Téhož dne se stal jejím členem i advokát JUDr. Václav Peňáz, zapsaný do České advokátní komory pod pořadovým číslem 00484.

Od února 2009 sídlí naše kancelář v nových prostorách v Brně, Pekařská 13, které byly upraveny majitelem objektu dle provozních požadavků kanceláře při celkové rekonstrukci nemovitostí Pekařská 13/Kopečná 54. Vzniklo tak nové, reprezentativní a perspektivní sídlo advokátní kanceláře odpovídající jejímu postavení na trhu právních služeb.

Vkusná a zdařilá rekonstrukce secesního objektu Pekařská 13/Kopečná 54 byla vlastníkem domu realizována podle projektu brněnského architekta Ing.arch.Jana Keitha. Autorem stávajícího interiéru advokátní kanceláře je další brněnský architekt Ing.arch. Tomislav Herman. Prostory vybavila nábytkem společnost Vincent s.r.o. a atypické části interiéru jsou dílem truhlářské firmy Saša Petkovič. Obrazy do interiéru kanceláře zhotovila výtvarnice Ilona Malinová. Technické a komunikační zázemí kanceláře vytvořily firmy K- net Technical International Group, s.r.o. a Stegos, s.r.o.